Vijoļspēles pasākumi

2022.03.15 Stīgu meistarklase_vijoles.jpg

25.12.2021.

Pavasara meistarklases Jelgavā

14. - 15 martā apmēram 40 vijoles un čella spēles audzēkņi pulcējās Jelagavā Pavasara meistarklasēs. Dalībnieki muzicēja grupās, improvizējas, spēlējas orķestrī un piedalījās radošās darbnīcās. Noslēgumā visi kopā sniedza  koncertu.

" Visas mūsu ģimenes vārdā sakām milzīgu paldies visiem nometnes un koncerta dalībniekiem!  Tas bija lieliski, ko jūs visi darījāt!  Mūsu dēls šajās dienās bija ļoti laimīgs!  Paldies skolotājiem, ka ieliekat mūsu bērnos visu savu sirdi!  Paldies vecākiem par palīdzību, meistarklasēm un citām lietām, kas palika nepamanītas!"

Salgales nometne_vijoles.jpg

30.08.2021.

“Stīgu spēlēs” satiekas vijoles un čella audzēkņi

Divās 2021. gada vasaras augusta dienās Salgales Mūzikas un mākslas skolā  un Salgales baznīcā notika meistarklases, kuras vadīja vijoles skolotāja Liene un čella skolotāja Sallija.

 

Nodarbības ārā, ritma klase ar skolotāju Mareku, pērļošana ar Lidijas mammu Jeļenu, keramika ar skolotāju Ilzi, veselības taka, bumbu spēles, orķestris un, protams, gardas maltītes svaigā gaisā. Kopējā darba rezultātā tapa vijoļu un čellu grupu koncerts, ko vainagoja “hīts” – “Lion sleeps tonight”. Džunģļu iemītnieki skaņās un maskās, džambu grupa, spēlēšana un dziedāšana bija krāšņs noslēgums divu dienu draudzībai ar mūziku un savu instrumentu.

Paldies labajiem gariņiem – Suzuki mammām un tētim, viesmīlīgajiem salgaliešiem – Kristīnei Ceļmillerei un Andai Silgailei!