top of page
Koncerts Piņķos

 

Vieni no iedvesmojošākajiem, bērnus iepriecinošākajiem un jaunu motivāciju dodošākajiem koncertiem ir vairāku dzimtās valodas metodes skolotāju sadraudzības koncerti. Tāds koncerts notika 2022. gada 26. novembrī Babītes mūzikas skolā. Koncertā uzstājās skolotājas Ilzes Poķes un Lienes Brokas-Seleckas audzēkņi. Lielākajai daļai bērnu šī bija pirmā kopā muzicēšanas pieredze. Tika spēlēts solo un arī grupās. Gan bērni, gan vecāki saņēma jaunu, iedvesmojošu impulsu turpmākajam izaugsmes ceļam mūzikas pasaulē.

Screenshot 2023-01-28 at 00.41.22.png
2022.03.15 Stīgu meistarklase_vijoles.jpg

Pavasara meistarklases Jelgavā

2021. gada 14. un 15. martā apmēram 40 vijoles un čella spēles audzēkņi pulcējās Jelagavā Pavasara meistarklasēs. Dalībnieki muzicēja grupās, improvizēja, spēlēja orķestrī un piedalījās radošās darbnīcās. Noslēgumā visi kopā sniedza  koncertu.

Sakām milzīgu paldies visiem nometnes un koncerta dalībniekiem!  Tas bija lieliski, ko jūs visi darījāt! 

Salgales nometne_vijoles.jpg

“Stīgu spēlēs” satiekas vijoles un čella audzēkņi

Divās 2021. gada augusta dienās Salgales Mūzikas un mākslas skolā  un Salgales baznīcā notika meistarklases, kuras vadīja vijoles skolotāja Liene un čella skolotāja Sallija.

 

Nodarbības ārā, ritma klase ar skolotāju Mareku, pērļošana ar Lidijas mammu Jeļenu, keramika ar skolotāju Ilzi, veselības taka, bumbu spēles, orķestris un, protams, gardas maltītes svaigā gaisā. Kopējā darba rezultātā tapa vijoļu un čellu grupu koncerts, ko vainagoja “hīts” – “Lion sleeps tonight”. Džunģļu iemītnieki skaņās un maskās, džambu grupa, spēlēšana un dziedāšana bija krāšņs noslēgums divu dienu draudzībai ar mūziku un savu instrumentu.

Paldies labajiem gariņiem – Suzuki mammām un tētim, viesmīlīgajiem salgaliešiem – Kristīnei Ceļmillerei un Andai Silgailei!

Vijoļspēles pasākumi

Laimas Uribes 1. grāmatas svētki

Laima, Lienes Brokas audzēkne, pabeidza pirmo grāmatu ar koncertu, kurā piedalījās arī mamma un piecus gadus vecā māsa ar čellu, kā arī Laimas draugi mūzikā.

bottom of page