top of page

Čella spēles pasākumi
 

čella un vijoles audzēkņi koncertā

23.01.2023.

Vijoļu un čellu Ziemassvētku koncerts

3.decembrī Vasarsvētku draudzes dievnamu Jelgavā piepildīja vijoļu un čellu skaņas.

Ap 40 jauno mūziķu un viņu ģimenes pulcējās koncertā, kurā ieskandinājām  Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Lieli un mazi skolotājas Lienes vijolnieki no Jelgavas un Rīgas Suzuki  studijas, skolotājas Sallijas čella spēles audzēkņi no Jelgavas studijas un  Jelgavas Mūzikas vidusskolas muzicēja grupās, kā arī veidoja kopēju orķestri, kurā skaisti un krāšņi skanēja pazīstamas un iemīļotas Ziemassvētku dziesmas.

Paldies Īrisai Konutei par viesmīlību un karsto tēju! 

Paldies vecākiem un, īpaši,  Evitai Stramkalei par gardajiem kliņģeriem!

Ar atvērtām sirdīm gada vistumšākajā laikā kopā ejam uz gaismu – lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!

čella un vijoles audzēkņi pēc koncerta

25.12.2021.

Pavasara meistarklases Jelgavā

14. - 15 martā apmēram 40 vijoles un čella spēles audzēkņi pulcējās Jelagavā Pavasara meistarklasēs. Dalībnieki muzicēja grupās, improvizējas, spēlējas orķestrī un piedalījās radošās darbnīcās. Noslēgumā visi kopā sniedza  koncertu.

" Visas mūsu ģimenes vārdā sakām milzīgu paldies visiem nometnes un koncerta dalībniekiem!  Tas bija lieliski, ko jūs visi darījāt!  Mūsu dēls šajās dienās bija ļoti laimīgs!  Paldies skolotājiem, ka ieliekat mūsu bērnos visu savu sirdi!  Paldies vecākiem par palīdzību, meistarklasēm un citām lietām, kas palika nepamanītas!"

25.12.2021.
Ziemassvētku koncerts Lielvircavas baznīcā

19.decembrī koncertā Lielvircavas baznīcā čelli  ieskandināja Ziemassvētkus. Koncertā piedalījās 19 skolotājas Sallijas audzēkņi no Jelgavas Mūzikas vidusskolas un Jelgavas Suzuki studijas. Skanīga dāvana Ziemassvētkos  visiem!

https://youtu.be/Sar4kkaTHUA

čella audzēkņi spēlē parkā
30.08.2021.
“Stīgu spēlēs” satiekas vijoles un čella audzēkņi

Divās 2021. gada vasaras augusta dienās Salgales Mūzikas un mākslas skolā un Salgales baznīcā notika meistarklases, kuras vadīja vijoles skolotāja Liene un čella skolotāja Sallija.

 

Nodarbības ārā, ritma klase ar skolotāju Mareku, pērļošana ar Lidijas mammu Jeļenu, keramika ar skolotāju Ilzi, veselības taka, bumbu spēles, orķestris un, protams, gardas maltītes svaigā gaisā. Kopējā darba rezultātā tapa vijoļu un čellu grupu koncerts, ko vainagoja “hīts” – “Lion sleeps tonight”. Džunģļu iemītnieki skaņās un maskās, džambu grupa, spēlēšana un dziedāšana bija krāšņs noslēgums divu dienu draudzībai ar mūziku un savu instrumentu.

Paldies labajiem gariņiem – Suzuki mammām un tētim, viesmīlīgajiem salgaliešiem – Kristīnei Ceļmillerei un Andai Silgailei!

bottom of page