Nacionālā meistarklase

Ceturtā Latvijas Suzuki meistarklase notiks Engurē no 9. līdz 13. augustam, 2022. gadā. Vairāk informācijas un saite uz pieteikšanos nolikumā.

LVSA-nacionala-meistarklase.JPG

Meistarklasēs var piedalīties visi Suzuki audzēkņi – gan iesācēji, gan pieredzējuši audzēkņi vēlīnā Suzuki repertuārā. 

Latvijas nacionālo Suzuki meistarklasi organizē Latvijas Suzuki Asociācija.

Nacionālajā meistarklasē piedalās Suzuki audzēkņi kopā ar vecākiem un Suzuki skolotāji. Meistarklasēs notiek individuālās un grupu nodarbības audzēkņiem, koncerti, lekcijas un diskusijas par Suzuki metodi vecākiem, vērošana skolotājiem un Suzuki skolotāju mācības. Nodarbības vada ESA Suzuki eksperti un pieredzējuši Suzuki skolotāji no dažādām Eiropas un pasaules valstīm.

Ceturtā Latvijas Suzuki meistarklase notiks 2022. gadā no 9. līdz 13. augustam Engurē. 

Pirmā Latvijas Suzuki nacionālā meistarklase notika 2015.gada vasarā, Engurē, turpmākās meistarklases ir notikušas ik pa diviem gadiem, t.i. 2017. un 2019.gadā.

 

Tā ir pilna laika meistarklase 4-6 dienu garumā ar nakšņošanu meistarklases norises kompleksā. LvSA biedri, piedaloties Latvijas nacionālajā meistarklasē, saņem dalības maksas atlaidi.

 

Nacionālo meistarklasi Suzuki ģimenes mēdz  dēvēt par vasaras nometni, jo tajās valda nometnēm raksturīga gaisotne - mācīšanās, kopā būšana, piedzīvojumi, atklājumi, draudzēšanās, jaunas iepazīšanās un satikšanās.

2019 gada meistarklases fināla koncerta albumu skaties mūsu Facebook grupā

LvSA-meistarklase.jpg

Nacionālā meistarklase plānota 2022. gadā
 

Epidemioloģiskās situācijas dēļ 2021.gadā nacionālā meistarklase nenotiek. Tā tiek plānota no 8. līdz 13. augustam 2022. gadā Engurē. Uz tikšanos!