top of page

Nacionālā meistarklase

LVSA-nacionala-meistarklase.JPG

Meistarklasēs var piedalīties visi Suzuki audzēkņi – gan iesācēji, gan pieredzējuši audzēkņi vēlīnā Suzuki repertuārā. 

Latvijas nacionālo Suzuki meistarklasi organizē Latvijas Suzuki Asociācija.

Nacionālajā meistarklasē piedalās Suzuki audzēkņi kopā ar vecākiem un Suzuki skolotāji. Meistarklasēs notiek individuālās un grupu nodarbības audzēkņiem, koncerti, lekcijas un diskusijas par Suzuki metodi vecākiem, vērošana skolotājiem un Suzuki skolotāju mācības. Nodarbības vada ESA Suzuki eksperti un pieredzējuši Suzuki skolotāji no dažādām Eiropas un pasaules valstīm.

Pirmā Latvijas Suzuki nacionālā meistarklase notika 2015.gada vasarā, Engurē, turpmākās divas meistarklases ir notikušas ik pa diviem gadiem, t.i. 2017. un 2019.gadā. Bet ceturtā meistarklase Covid-19 ierobežojumu dēļ tika organizēta pēc trīs gadiem - 2022. gada vasarā. Piektā meistarklase noritēs 2024. gada vasarā.

Tā ir pilna laika meistarklase 4-6 dienu garumā ar nakšņošanu meistarklases norises kompleksā. LvSA biedri, piedaloties Latvijas nacionālajā meistarklasē, saņem dalības maksas atlaidi.

 

Nacionālo meistarklasi Suzuki ģimenes mēdz  dēvēt par vasaras nometni, jo tajās valda nometnēm raksturīga gaisotne - mācīšanās, kopā būšana, piedzīvojumi, atklājumi, draudzēšanās, jaunas iepazīšanās un satikšanās.

2019. gada meistarklases fināla koncerta albumu skaties mūsu Facebook grupā

2022. gada meistarklases fināla koncertu skaties

youtube

LvSA-meistarklase.jpg
bottom of page