top of page

Citi pasākumi

Klavierspēles pasākumi

Ziemassvētku koncerts Jelgavā

2022. gada 17. decembrī Jelgavas mūzikas vidusskolā pulcējās klavieru skolotāju Kristīnes Rāviņas un Tamāras Gžibovskas audzēkņi ar ģimenēm, lai kopīgi ieskandinātu Ziemassvētku noskaņu gan ar Ziemassvētku pasaku, kas vijās cauri Suzuki metodes skaņdarbiem, gan ar visiem zināmām Ziemassvētku dziesmām, ko audzēkņi izpildīja grupās pie vairākām klavierēm vienlaicīgi!

Koncerts bija divās daļās un pulcēja vairākus desmitus audzēkņu, starp kuriem bija ar divas drosmīgas bērnu mammas, kas ir uzsākušas klavierspēles apgūšanu pēc Suzuzki metodes! 

Kā jau ierasts, pēc svētku koncerta visi klātesošie devās mieloties ar gardu kliņģeri un limonādi. 

 

Ziemassvētku koncerts Rīgā

 

“Katru gad' no jauna…” šāds bija klavieru skolotājas Ineses Zandares audzēkņu 2022. gada Ziemassvētku koncerta vadmotīvs. Koncerts notika Rīgā, Cēsu ielas studijā. Šajā dienā Ineses audzēkņi un vecāki uzbūra skaistu Ziemassvētku koncertu ar siltu un brīnumainu Ziemassvētku sajūtu. 

Koncertā katrs atskaņoja divus skaņdarbus, izteica skaļi Ziemassvētku vēlējumus, kā arī kopā dziedāja brīnišķīgo Ziemassvētku dziesmu "Klusa nakts, svēta nakts" .

IMG_9288.jpg
2021. gada 27. novembrī
Piektās grāmatas spēlēšanas svētki

 

2021. gada novembra nogalē Tamāras Gžibovskas audzēkne  Līvija Tolpežņikova ar skaistu koncertu atzīmēja liela darba cēliena noslēgumu - piektās grāmatas spēlēšanas svētkus. Līdztekus klavierspēlei, kuru Līvija apgūst pēc Suzuki metodes, viņa ir izvēlējusies profesionālas mūziķes ceļu un šogad absolvēs Jelgavas mūzikas vidusskolu obojas spēlē.

 

Līvija T. 1.png
bottom of page