top of page

Ko nozīmē

„būt par Suzuki skolotāju”

Būt par Suzuki skolotāju vispirms nozīmē - mācīties par Suzuki skolotāju!

Suzuki skolotāju mācības ir papildus izglītība. To var apgūt profesionāli mūziķi ar jau iegūtu skolotāja kvalifikāciju.  Suzuki skolotāji mācību procesā balstās uz Suzuki filozofiju, metodi un pedagoģisko sistēmu.

Skolotāju mācības ietver sava instrumenta spēles pilnveidi, pilnībā apgūstot Suzuki repertuāru, metodiskas zināšanas „kā mācīt”, kā vadīt grupu nodarbības, kā arī pieredzi savas prakses uzsākšanā. 

Suzuki skolotāji savās praksēs nav nošķirti viens no otra, viņi ir domubiedri, un iekļaujas līdzīgi domājošu kolēģu pulkā. 

Suzuki skolotāji iekļauj un izglīto vecākus, un būt par Suzuki skolotāju nozīmē strādāt kopā ar vecākiem.

KKK_3698.jpg
LVSA_vijole.png

Arī Suzuki ģimenes – bērni un viņu vecāki – ir daļa no Suzuki saimes. Vecāku piedalīšanās mācību procesā, grupu nodarbības un koncerti, meistarklases un nometnes stiprina kopības garu un ļauj piedzīvot lieliskus brīžus – gan mūzikas pasaulē, gan pašā dzīvē.

Suzuki skolotāji kāri mācās visa mūža garumā un veido likumīgas, godīgas darba attiecības. Viņi izturas ar cieņu pret atšķirībām kolēģu mācīšanas stilos, labprāt dalās ar jaunām idejām, kā arī pateicas par tām saviem kolēģiem.

 

Suzuki skolotāji var vērot nodarbības pie pieredzējušiem kolēģiem, apmeklēt meistarklases Latvijā un visā pasaulē, kā arī piedalīties Suzuki semināros, konvencijās un konferencēs.

 

bottom of page