top of page

Izlaiduma koncerts

Visus bērnus, kas iepriekšējā kalendārā gada laikā ir pabeiguši grāmatu, skolotājs izvirza Izlaiduma koncertam. 2023. gada Izlaiduma koncerts notika 25. februārī.

Izlaiduma koncerts_2021.jpeg

Izlaiduma koncertu organizē Latvijas Suzuki Asociācija. Pirmais Latvijas Suzuki Izlaiduma koncerts notika 2016.gadā un kopš tā laika, tas notiek katru gadu. Koncerts parasti notiek februārī vai martā Rīgas Latviešu biedrības namā, taču 2021. gadā Covid-19 pandēmijas dēļ koncerts tika pārcelts uz septembri (koncertu var noskatīties šeit). Savukārt 2023. gada Izlaiduma koncerts norisinājās 25. februārī plkst. 15:00 Jelgavā, Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā!

 

Visus bērnus, kas iepriekšējā kalendārā gada laikā ir pabeiguši grāmatu, skolotājs izvirza Izlaiduma koncertam. Suzuki Izlaiduma koncerts ir ļoti īpašs notikums. Tas atstāj lielu iespaidu uz bērnu motivāciju un turpmāko gribasspēku.

 

Ņemot vērā dalībnieku skaitu un sastāvu, katru gadu tiek veidota jauna koncerta programma. Bērni laicīgi uzzina savu izlaiduma skaņdarbu, lai to rūpīgi uzlabotu un atskaņotu koncertā. Izlaidums nav eksāmens, tāpēc ikviens bērns to spēj! 

bottom of page