top of page

Izlaiduma koncerts

Visus bērnus, kas iepriekšējā kalendārā gada laikā ir pabeiguši grāmatu, skolotājs izvirza Izlaiduma koncertam. Jaunākais  Izlaiduma koncerts notika 2021. gada 25. septembrī. Tā ieraksts:

https://www.youtube.com/watch?v=T3wbAxvQNBo

Izlaiduma koncerts_2021.jpeg

Izlaiduma koncertu organizē Latvijas Suzuki Asociācija. Pirmais Latvijas Suzuki Izlaiduma koncerts notika 2016.gadā un kopš tā laika, tas notiek katru gadu. Koncerts parasti notiek februārī vai martā Rīgas Latviešu biedrības namā, taču šogad (2021. gadā) tas  notika septembrī. Koncerta ieraksts pieejams šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=T3wbAxvQNBo

 

Visus bērnus, kas iepriekšējā kalendārā gada laikā ir pabeiguši grāmatu, skolotājs izvirza Izlaiduma koncertam. Suzuki Izlaiduma koncerts ir ļoti īpašs notikums. Tas atstāj lielu iespaidu uz bērnu motivāciju un turpmāko gribasspēku.

 

Ņemot vērā dalībnieku skaitu un sastāvu, katru gadu tiek veidota jauna koncerta programma. Bērni laicīgi uzzina savu izlaiduma skaņdarbu, lai to rūpīgi uzlabotu un atskaņotu koncertā. Izlaidums nav eksāmens, tāpēc ikviens bērns to spēj! 

Izlaidums 2021

Sestdien 25. septembrī Rīgā, Latviešu Biedrības nama Zelta zālē siltā, sirnīgā un vienlaikus svinīgā noskaņā notika ikgadējais Izlaiduma koncerts. Šogad tajā piedalījās 21 audzēknis. Katrs no viņiem bija pabeidzis kādu grāmatu sava instrumenta spēlē. 12 audzēkņiem šis bija pirmās grāmatas Izlaidums, sešiem - otrās, diviem -  trešās grāmatas un viens audzēknis svinēja ceturtās grāmatas Izlaiduma svētkus. Latvijā pēc Suzuki metodes pašlaik tiek apgūta klavierspēle, vijoles un čella spēle; Izlaiduma koncertā 12 audzēkņi pārstāvēja klavierspēli, četri - vijoles spēli, un pieci - čella spēli.  

Koncerta ieraksts ir publicēts šeit: https://www.youtube.com/watch?v=T3wbAxvQNBo

bottom of page