top of page
  • Writer's pictureLvSA

Nacionālā meistarklase.

Updated: Jun 15, 2023

Meistarklases Suzuki pasaulē ir motivējošs un iedvesmojošs pasākums. Tajās var piedalīties visi Suzuki audzēkņi – gan iesācēji, gan pieredzējuši audzēkņi vēlīnā Suzuki repertuārā.


Latvijas nacionālo Suzuki meistarklasi organizē Latvijas Suzuki Asociācija un tajā piedalās Suzuki audzēkņi kopā ar vecākiem un skolotāji. Meistarklasēs notiek individuālās un grupu nodarbības audzēkņiem, koncerti, lekcijas un diskusijas par Suzuki metodi vecākiem, vērošana skolotājiem un Suzuki skolotāju mācības. Nodarbības vada ESA Suzuki eksperti un pieredzējuši Suzuki skolotāji no dažādām Eiropas un pasaules valstīm.


Pirmā Latvijas Suzuki nacionālā meistarklase notika 2015.gada vasarā, Engurē, turpmākās ir notikušas ik pa diviem gadiem, t.i. 2017. un 2019. gadā, pēc pandēmijas 2022. gadā. Tā ir pilna laika meistarklase 4-6 dienu garumā ar nakšņošanu meistarklases norises kompleksā. LvSA biedri, piedaloties Latvijas nacionālajā meistarklasē, saņem dalības maksas atlaidi.


Nacionālo meistarklasi Suzuki ģimenes mēdz dēvēt dēvēt par vasaras nometni, jo tajās valda nometnēm raksturīga gaisotne - mācīšanās, kopā būšana, piedzīvojumi, atklājumi, draudzēšanās, naksnīgi gājieni uz jūru, iepazīšanās un satikšanās.


20 views0 comments

Comments


bottom of page