top of page

Toms Timofejevs

Toms Timofejevs savu Suzuki metodes ceļu sāka Dānijas Karaliskajā mūzikas konservatorijā, kur 2014. gadā satika savu pedagoģijas priekšmeta docētāju Peter Skriver. Peter parādīja, cik interesanti un radoši ir iespējams pieiet pedagoģijai un izrādās, ka viņš bija Suzuki metodes pasniedzējs. Pēc studijām Toms sāka interesēties par šo metodi un gaidīja, kad Virdžīnija Diksone (Virginia Dixon) no ASV atvērs apmācības kursus kontrabasa pasniedzējiem. 

2021. gadā Toms apguva 1. un 2. kontrabasa grāmatu pēc amerikāņu Suzuki sistēmas, kā arī sāka paralēli apgūt trīs kontrabasu grāmatas Eiropas sistēmā pie Antonello Pereto (Antonello Peretto) Itālijā. Pašreiz Toms māca Ogres mūzikas un mākslas skolā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā, Jāzepa Mediņa 1. mūzikas skolā un arī strādā par docētāju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Pirms tam Toms ir absolvējis Dānijas Karalisko Mūzikas konservatoriju un Lībekas Mūzikas Akadēmiju. 

Toms aktīvi darbojas koncertdzīvē- strādājis Odenses Simfoniskajā orķestrī un Karaliskajā Operas orķestrī Dānijā, Latvijas Nacionālajā Simfoniskajā orķestrī, Latvijas Nacionālās Operas orķestrī, Collegium Musicum Rīga, kā arī uzstājies kā solists un kamermūziķis Eiropā. 

Brīvajā laikā Toms aktīvi iesaistās Latvijas džeza mūzikas dzīvē, dibinājis Rīgas Kontrabasu kvartetu un spēlē arī tango mūziku sastāvā “Tangoriginales”, tomēr savu laiku pašlaik viņš vairāk tieši pedagoģijai un Suzuki sistēmai, jo tic, ka visus bērnus var iemācīt spēlēt mūzikas instrumentu, un mūzikas apmācība radīs pasaulē vairāk attīstības un prieku.

 

kontrabass

+371 29456561

timofejevstoms@gmail.com

Individuālās suzuki prakses

Toms Timofejevs_edited.jpg
bottom of page