top of page

Nataļja Grigoroviča-Skarbinika

Skaista sirds - skaists tonis!"
"Nesteidzieties un neapstājieties!"
"Visi bērni brīvi runā savā dzimtajā valodā!"
(Šiniči Suzuki)

Studiju laikā J.Mediņa Mūzikas koledžā esmu izlasījusi Šiniči Suzuki grāmatu "Audzināts mīlestībā" . Tas, kas tur bija rakstīts par skaņu, mūziku un talanta audzināšanu, ļoti dziļi uzrunāja manu sirdi, - likās, ka tā ir savā ziņā ideāla pasaule, kurai nav vietas mūsu realitātē. Bet pagāja divdesmit gadi un LvSA rīkoja iepazīšanas semināru par Suzuki metodi, un, protams, - es tur biju!


Tā es uzsāku savas Suzuki metodes skolotāju mācības (Teacher Training) pie lieliskā beļģu Suzuki vijoles profesora Kuna Rena. Esmu apguvusi skolotāju mācību 1.un 2. līmeni Latvijā un Beļģijā, turpinu mācības 3.līmenī. Esmu ļoti gandarīta, ka tas, kas mani iedvesmoja grāmatā, tiek pasniegts tik augstā profesionālā un cilvēciskā līmenī! Tā ir lieliskā dāvana nākamai paaudzei!

Esmu absolvējusi J.Vītola Mūzikas Akadēmiju vijoļspēles specialitātē. Pasniedzu Suzuki vijoļspēli Rīgā. Strādāju arī par vijoļspēles skolotāju Ķekavas mūzikas skolā, esmu vijolniece Latvijas Operetes fonda orķestrī, ļoti patīk piedalīties improvizācijās un dažādos projektos.

 

vijoļspēle

Rīga

+371 27077238

natask@inbox.lv

Rīgas Suzuki studija

Natalja-Grigorovica.jpg
bottom of page