Anja Maja

LVSA-www_anja.png

Anja Maja ir Suzuki metodes eksperte, apguvusi čella spēli Helsinku J. Sibēliusa Mūzikas akadēmijā. Strādājusi daudzās Helsinku mūzikas skolās, mācījusi arī pedagoģiju J. Sibēliusa Mūzikas akadēmijā. Viena no tiem laimīgajiem skolotājiem, kas ir tikusies un guvusi iedvesmu no Šiniči Suzuki viņa Talantu audzināšanas institūtā Matsumoto, Japānā.

 

Anja Maja ir pieprasīta Suzuki eksperte. Viņa ir vadījusi Suzuki skolotāju mācības daudzviet Eiropā, t.sk. Polijā un Baltijas valstīs, kā arī piedalījusies neskaitāmās meistarklasēs un mūzikas nometnēs. 

Ar savu silto smaidu un ieinteresētību ikvienā Anja ir iedvesmojusi daudzus bērnus iemīlēt mūziku un kļūt par profesionāliem mūziķiem. Viņas audzēkņi spēlē daudzos Somijas orķestros.

Anja Maja ir pirmā Baltijas Suzuki čella skolotāju mācību vadītāja, ar savu cilvēcību, dziļajām zināšanām un pieredzi iedvesmojot arī skolotājus.

"Katrs bērns ir brīnišķīga, vērtību pilna būtne. Lūdzu, audziniet un rūpējieties par savu bērnu, un atrodiet labākos veidus, kā to darīt." 

Šiniči Suzuki

Stirnu iela 37A-62, Rīga
LV-1084, Latvija

  

lvsuzukia@outlook.com
 

Kā varam palīdzēt?

© 2021 Latvijas Suzuki Asociācija

Lapu izstrādāja Arta Citko

  • Facebook