top of page

Valda Garūta

Savā klavierspēles skolotājas mūžā esmu izgājusi cauri dažādiem periodiem, piedzīvojusi vairākas bērnu un vecāku paaudzes ar atšķirīgu attieksmi, prasībām, spējām un vajadzībām. Mūsu mūzikas skolu sistēmā pieaugot tendencei „ātrāk, augstāk, tālāk" notiek attālināšanās no dziļākajām mūzikas pamatvērtībām.

Vienmēr ar bijību esmu uzlūkojusi J.S.Baha ieguldījumu mūzikas druvā, arī pedagoģiskajā laukā. Gadiem ejot un pieredzei augot, esmu sapratusi, ka vienam skolotājam kompleksi mācot visus mūzikas priekšmetus, tos var apgūt dziļāk un paliekošāk.

Sastapšanās ar Š.Suzuki ir Dievjaušība manā meklējumu ceļā. Mani saista viņa filozofija, cilvēku attiecības Suzuki ģimenē visā plašajā pasaulē, bet pāri visam - brīnišķīga skaņas kvalitāte. Skaņa taču ir mūzikas pamatmateriāls! Suzuki pieeja audzina to, kas mūsdienu bērniem ļoti pietrūkst - uzmanību. Šī metode attīsta dzirdi, atmiņu, koncentrēšanos. Tās ir īpašības, kas noderīgas jebkurā profesijā. Suzuki mācībās virmo prieks un mīlestība, tā mums nevienam nav par daudz!

 

klavierspēle​

Sigulda, Valmiera

+371 26314107

garutvald@gmail.com

Individuālas Suzuki prakses

Valda-Garuta.jpg
bottom of page